lomaxmt2.pl

Uczestnicy konkursu ProWoj2 i Dropek2211

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-25 14:42:53

ProWoj2

Główny Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 5001
Punktów :   

Rekrutacja ON

Witam was wszystkich z dzisiejszym dniem otwieram Rekrutacja na moderatorów.
Co trzeba dokładnie żeby zostać moderatorem ????
Nic porstrzego , trzeba tylko uzupełnić formularz i wysłać do nie na PW.



Kod:

Imie - 
Wiek - 
Ile grasz juz na LomaxMT2 ?? -
Jaki maz lv na LomaxMT2 - 
List Motywacyjny -

Offline

 

#2 2011-01-26 21:51:02

Dropek2211

Główny Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 5001
Punktów :   

Re: Rekrutacja ON

Dobre ja jeszcze zrobię konkurs na stronie albo coś w tym stylu wiec odezwę się jeszcze na gg

Offline

 

#3 2011-01-27 12:22:41

ProWoj2

Główny Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 5001
Punktów :   

Re: Rekrutacja ON

miszczu123 , zostaje moderatorem , jego podanie bardzo mi się podobało.Rekrutacja dalej jest otwarta zapraszam do pisania.

Offline

 

#4 2012-12-13 16:56:26

ProMental

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja ON

Imie:Bartek
Wiek:17 lat
Ile grasz juz na LomaxMT2: 8 miesiecy
Jaki masz lvl na LomaxMT2: 116

Witam szanowną Administracje chciałbym zostać moderatorem ponieważ wielu graczy łamie regulamin a ja bym chciał zapobiec temu by nie łamali znam sie na tym  gdybym dostał range Moderatora mógł bym sie z ortografią nie mam problemów jestem kulturalny  umiem sie zachować i umiem zapobiec konfliktów miedzy graczami Pozdrawiam i prosze przeczytac moje podanie bo naprawde warto !!

Offline

 

#5 2012-12-26 13:38:09

dominik011298

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 8
Punktów :   -1 

Re: Rekrutacja ON

imie - nick
wiek - cyferki przy nicku
czas gry - nwm nie licze troche jest
lvl - 4x po 250 lvl (znaczy kiedyś dopóki konta mi nie skasowali... teraz to lvl 0 dlaczego 0 lvl ponieważ nwm jak pobrac tego klienta !)

Liścior zachęcający - brak .. dlaczego ? ... Nie chciało mi sie pisać dalej

Offline

 

#6 2013-10-26 13:52:38

MisterM1

Forumowicz

Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja ON

Imie - Mariusz
Wiek - 15
Ile grasz juz na LomaxMT2 ?? - Grałęm 9 mieś potem serwer był off ale zauważyłem ze on
Jaki maz lv na LomaxMT2 - Miałem 7x250 lvl oraz 2x99 lvl ;D a takze 1x240 lvl a raz wczesniej 1x115
List Motywacyjny -Witam nazywam sie mariusz mam 15 lat i jestem ogarniety
Ogarniam komendy a takze gre nie przeklinam i nie dokuczam innym Zresztą
To bedzie List:::::::
Mieszkam na slasku w Kuźni Raciborskiej moim zainteresowaniem jest Pilka nozna i informatyka lubie tez grac w metka na prywatnych serwerach i Siatkowke w siate grac nie umie bo dopiero zaczolem (prosze sie nie smiac xD) Chcialbym byc Moderatorem.Zajmuję się motoryzacją oraz informatyką.Lubie bardzo grać w metka na privach oraz.Lubię grać na gitarze i słuchać ciężkiej muzy. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze ale moją największą pasją są ciężarówki i autobusy a ogólnie motoryzacja.

Offline

 

#7 2013-11-09 16:11:15

Vegans

Forumowicz

Zarejestrowany: 2013-11-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja ON

Imie - Sebastian
Wiek - 16
Ile grasz juz na LomaxMT2 ? -Zanim server był off około 7 miesięcy.
Jaki maz lv na LomaxMT2 - Nim zerwer był off 6x250 5x99 a aktualnie 0 ponieważ nie wiem gdzie mogę pobrać serwer.
List Motywacyjny -
Witam mam na imię Sebastian mam 16lat i mieszkam w Świebodzinie w województwie Lubuskim (Miasto z Jezusem tym dużym xD ). Aktualnie jestem uczniem 1 roku w technikum na profilu informatycznym. Moje zainteresowania to piłka ręczna, jazda na rowerze oraz tworzenie stron i witryn internetowych. W wolnych chwilach lubię spędzać czas z przyjaciółmi wyjść na miasto wyszaleć się lub w spokoju pograć sobie w Metina bądź jakiś jego prywatny serwer. W metina gram już dobre 4 lata przez ten czas zdążyłem zagrać na wielu serwerach i nabyć dosyć spore doświadczenie. Byłem GM na 3 serwerach Hamachi oraz moderatorem forum na jednym z nich. Przez pewien krótki czas posiadałem również swój własny server Hamachi.  Moderatorem chciał bym zostać aby pomóc w rozwoju servera. Mógł bym pomóc np. w pisaniu nowych misji co urozmaiciło by grę. Z racji że byłem GM komendy nie są mi obce. Jestem osobą miłą, sympatyczną ,komunikatywną, samodzielną oraz kompetentną. Na serwer/forum mógł bym zaglądać w każdej wolnej chwili i jestem gotów poświęcić 3/4 godziny dziennie na server.
Kontakt ze mną :
GG: 40332119
E-mail : seba.k34@interia.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamiento Itzehoe rezerwacja wizyty do fryzjera pokoje w Łazach Nauka gry